Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

teisipäev, 14. juuli 2009

Welcome to Estonia

Nii.
Olengi kodus tagasi.
Eile käisin Anna-Liisa sünnipäeval. äris palju rahvast oli seal. Tibukas nägi nagu printsess välja. Roosa ja numps. Ära väsisin seal suht, tulin koju ja keerasin magama suht.

Täna siis tahtsime minna Liisu juurde ja linna ja aiamaale tsillima. Aga betukas sai nõelata. Tal tuli sellest tohutu allergiline reaktsioon. Hakkas oksele ja siis kaka hakkas ka tulema, ja ta oli uimane ja meil Kadiga oli juba klõnks, mis nüüd saab. helistasin ruttu loomaarstile ja panime ajama siis Selle juurde. Autos vahepeal oli betukas nagu laip, ei reageerinud eriti, Kadi kontrollis ka sta ikka hingab ja värk. Jõgevale jõudes hakkas hoog üle minema. Aga arst tegi ikka süsti, et kaka ka kinni jääks. Koju sõites oli betukas juba fine. Arst kirjutas meile 3 süsti, ostsin need apteegist, eks näha ole, kes teda süstima hakkab, kui peaks veel midagi taolist juhtuma. Vaesekene. Mul oli suht hirm juba. Selline erutus ei ole hea. Nüüd puhkangi ja olen niisama, ei hakanud kuskile ronima. Igaks juhuks.

Lend oli iseenesest väga mõnus, üldse ei raputanud ega midagi. Rahulik. Enne seda tsillisin siis lennujaamas, proovisin igasuguseid kalleid meikareid. gucci puudrit jne:D lihtsalt jube igav oli. Õnneks ainult 1, 5 h pidin tsillama. Sõin kallist võileiba jälle ja fine. Koju oli eriti fine sõita. Sest tädi Mai oli ka kaasa võetud. See targutas seal autos, nagu penskarid ikka. ma läksin vahepeal suht närvi, kui ta hakkas Karolyni kohta rääkima midagi. grrr

Kommentaare ei ole: