Maailm ei ole ainult, must ja valge, on ka värviline osa, mis on vahepeal hoopis hall.

Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

esmaspäev, 20. juuli 2009

peded

hea et need jobud siin vinguma hakkasid siis, et ühe pärast ei ole mõtet sauna teha. Nagu fkk. litsid. esiteks tahtsid lapsed ka sauna, ja teiseks oli meid sisi juba kokku neli. neli kahe vastu. on peded. mai saanudki sauna,. mossitan nüüd!
Postitas Annika kell 00:06
Saada see meiligaBlogThis!Jaga X-isJaga FacebookisJagage Pinterestis

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Uuem postitus Vanem postitus Avaleht
Tellimine: Postituse kommentaarid (Atom)


Blogiarhiiv

  • ►  2013 (5)
    • ►  oktoober (2)
    • ►  märts (3)
  • ►  2012 (2)
    • ►  oktoober (1)
    • ►  juuni (1)
  • ►  2011 (11)
    • ►  märts (8)
    • ►  veebruar (2)
    • ►  jaanuar (1)
  • ►  2010 (11)
    • ►  detsember (1)
    • ►  november (7)
    • ►  märts (2)
    • ►  veebruar (1)
  • ▼  2009 (47)
    • ►  november (2)
    • ►  oktoober (3)
    • ►  september (5)
    • ►  august (8)
    • ▼  juuli (23)
      • pealkirjata päev
      • Hambaarst
      • Pääsuke...
      • Kollane
      • party
      • unustaja
      • Kollane vann, Saun ja arbuus.
      • peded
      • Sunny Day
      • Koerad
      • Mõttetu päev
      • Kino
      • Maasikad. Vaarikad. Kirsid.
      • Welcome to Estonia
      • Urmas Alender - Kui mind enam ei ole
      • Sudoku
      • laisk
      • Nii, vahepeal oli siis pikk ja sisutu pühapäev.Teg...
      • c'mon
      • Chikens
      • Betukas
      • Nuga
      • Makaronivorm vrs kartulivorm
    • ►  juuni (6)
Teema Pildi aken. Toetab Blogger.