Täna sis külastasin hambaarsti, üldiseks kontrolliks ja ühte kikut oli vaja veits parandada. Õnneks polnud midagi hullu ja ei pidanud isegi süsti tegema. Hea. 15 min oli asi korras.
Pärast hakkan kartulivormi tegema. Nämm. Tahaks juba.!
Õhtul lähen vist Liisu juurde kaa. Vaatab veel. :D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar