
Koorisin kartuleid ja nuga oli terav. Lõikas sõrme. AIIIIIII. :'(
Lakkisin täna üle pika aja küüsi, sest maru igav oli. Päris cute tuli. punast lakki tahaks kodust:D
õues on ikka jube palav. tappev kuumus nooh. õudne.
varsti läheb külmaks tagasi.
hmm. 9 päeva pärast lähen ma ju koju..see on juba varsti ...näen oma betukat. suurt koera. mulle saadeti üks tore pilt temast. ta on ikka sureks kasvanud. ei tunne äragi mind nagunii.
ehk tunneb.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar