Maailm ei ole ainult, must ja valge, on ka värviline osa, mis on vahepeal hoopis hall.

Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

reede, 10. juuli 2009

Urmas Alender - Kui mind enam ei ole

Kas oled sa mõelnud või tundnud, mis saab... kui mind enam ei ole.
Postitas Annika kell 18:29
Saada see meiligaBlogThis!Jaga X-isJaga FacebookisJagage Pinterestis

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Uuem postitus Vanem postitus Avaleht
Tellimine: Postituse kommentaarid (Atom)


Blogiarhiiv

  • ►  2013 (5)
    • ►  oktoober (2)
    • ►  märts (3)
  • ►  2012 (2)
    • ►  oktoober (1)
    • ►  juuni (1)
  • ►  2011 (11)
    • ►  märts (8)
    • ►  veebruar (2)
    • ►  jaanuar (1)
  • ►  2010 (11)
    • ►  detsember (1)
    • ►  november (7)
    • ►  märts (2)
    • ►  veebruar (1)
  • ▼  2009 (47)
    • ►  november (2)
    • ►  oktoober (3)
    • ►  september (5)
    • ►  august (8)
    • ▼  juuli (23)
      • pealkirjata päev
      • Hambaarst
      • Pääsuke...
      • Kollane
      • party
      • unustaja
      • Kollane vann, Saun ja arbuus.
      • peded
      • Sunny Day
      • Koerad
      • Mõttetu päev
      • Kino
      • Maasikad. Vaarikad. Kirsid.
      • Welcome to Estonia
      • Urmas Alender - Kui mind enam ei ole
      • Sudoku
      • laisk
      • Nii, vahepeal oli siis pikk ja sisutu pühapäev.Teg...
      • c'mon
      • Chikens
      • Betukas
      • Nuga
      • Makaronivorm vrs kartulivorm
    • ►  juuni (6)
Teema Pildi aken. Toetab Blogger.