Täna siis jälle üks üksluine päev. Hm. Mitte päris :p
Käisin Liisul külas. Sõin maasusid. Mingi istusime ja rääksiime ilmaasju ja värke.
Pärast käisin Anne juures, sõin kirsse ja vaarikaid. Nüüd on selline tunne, et full of berries. Ma ei söö tavaliselt marju niimoodi. Ok kirsid ei ole marjad:D
Käisin linnas ka, ostsin pesuloputusvahendit, tibu riietele. Pesupulbrit ei saanud, kuna selveris olid ju laadapäevad ja kõik need kastid olid seal ees ja ma ei mahtunud nende vahele. Vot nii suur olen juba.
Ma olen mingi 10 kilo nüüdseks juurde võtnud. Suurenenud olen mujalt ikka ka kui kõhust. Puusad on laiemad ja värk. Norras olin hea toidu peal:P Pean trenasöri vist oma tuppa vedama. Muidu läheb asi hulluks ära. Muud pole midagi, aga riided ei lähe selga enam ja kes selle raha võtab, et uued osta. niigi läheb raha palju.
nägin orksis mingil tibil eluilusaid küünekaunistusi. 3d lilled, tehtud akrüüliga. tahan neid asju juuuuuuu, aga ma ei tea, kas praegu tasub osta neid ära. :(
nüüd vataan telekat.
Aa. ostsin suitsu poest. Sõbrannale. Kujutan ette neid külajutte nüüd:p
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar