22. käisin kuremaal väikesel koosviibimisel. Kohal olid kõik vanad olijad: Jüri, Varmo, Pügi, Rikko, Aveli, Kaio, Janar. S-K oli puudu, sest ta on reisul. Sulg ei saanud tulla nagu ma aru sain.
Väga tore oli. Kõik rääkisid mis teevad ja kuidas läheb ja niisama oli päris lõbus. Grillisime ja teised suht jõid.
Tahaks pilte sellest juba:D eks peeglikunnid annavad. Aga tore oli olla koos vanade sõpradega, kellega varem olime väga väga lähedased, se etekitas sellise hea tunde vahelduseks, et keegi on veel.
Viimasel ajal nagu tundub et ei ole kedagi siin. Polegi nagu mõtet siin eestis passida, kedagi nagu igatsema ei hakkagi, kui ära peaksin minema. Kellegil nagunii aega ei ole ja on kõik suht omakasu peal väljas. On ka erandeid, kuid erandid on kaugel, neil on teised tegemised ja oma elu elada. Need kes on lähedal, ei vaevu küsimagi kuidas läheb. Ok helistatakse, aga siis küsitakse, sauuuuu kuidas läheb, kle sa küüsi teed, seda laenad, raha laenad, seda teed jne. Mõni jällegi lihtsalt on ainult. Nii ta kord juba on. Kahe persega elukaid on terve ilm täis, hoia ainult nende eest! Õudne.
Ma ei tahagi selliseid endale sõpradeks. Mul on olemas üks väga hea sõber. Ja siinkohal peavad kõik pettuma, kes arvavad, et jutt käib temast. Ei käi. Ma arvan, et minu ainuke ja kõige parem sõber on Rait :) Kõige eest:D jamuud ei olegi vaja;)
Ma olen täna väsinud. Kõik kohad valutavad. käed, jalad, enne käisin jalutamas ja proovisin veits võimelda. Pissihäda on ka kogu aeg. Lähen käin ära ja siis pesen hambaid, tulen vetsust välja, juba selline häda, et tuleb püksi. Naljakas.
Arsti juures käisin ka kolmapäeval, enne Kuremaale minekut. Kõik oli korras, mõõtis ja kaalus asju, tegi pissiproovi. Kuulas pisikese südamelööke. Ta arvas, et beebi ei ole ennast veel allapoole keeranud. Loodan, et varsti keerab ja et ei pea tegema välist pööret. Kardan natukene seda. Aga tundub, et veel ei ole keeranud, ei tunne lööke ribidele, vaid ikka allpool. mhh...jonnakas. vähemalt on ülejäänud korras:)
Musil ei ole netti, sest need afid seal läksid puhkama ja tõmbasid ruuteri välja, Norrakad on ikka naljakad olevused, ausõna.
Magama. headööd!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar