Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

esmaspäev, 6. juuli 2009

Nii, vahepeal oli siis pikk ja sisutu pühapäev.
Tegin lasanjet, aga sõin nii palju, et mul hakkas paha. Täna hommikul oli selline tunne, et vaja lausa vetsus seda välja näidata. Õnneks sain ruttu pikali ja hoog läks üle.

Eile õhtul käisime chikke vaatamas ja siis Raidi ülemus oli ka tagasi, loomulikul tuli ta sisi kui Rait neid tsekkas ja siis me rääkisime juttu veits. Küsis kuidas tervis on jne. Normaalne mees suht. Kiitis mu tublit Raiti:D

Ma tahaks juba, et tuleks ultraheli. Ma ei suuda oodata. Praegu ei ole isegi kuupäeva veel pandud:D Kodus saan teada, kuna lähen. Lookin' forward to it:D

Ma pole nii ammu inglise keeles rääkinud, et eile Raidi ülemusega rääkides suht puterdasin:D

Kommentaare ei ole: