Hea, et ma eile siis ära unustasin, et pidin siia kirjutama. rääksiin musuga ja sisi hakkas kohe csi ja siis juba jäin magama.
beti ropsis 3 ajal öösel voodisse. iu. ma koristasin seda ja sisi istusin temaga tund aega üleval sest tal oli paha olla. ropsis maas veel. sisi tuli mängutuju, jooksis mööda tuba ja vedas mänguasju mulle. õues käisime ka korra pissil sisi jooksis mööda aeda nagu oleks kiire.
Ja ma leidisn eile kirbu ta pealt. kirbukott betu!
Korjasin eile anne kirsse ja tegin kompotti, nämnäm saab see.
Täna on kuremaal mingi pidu ja grill. Keska klassikatega. Norm
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar