No täna on küll täielik bullshiti päev. Mitte midagi teha ei ole. Mitte kedagi pole ka kellega tsillida. Normaalne peaks mainima.
Päevitasime, pildistasin koera, aga kes mind pildistab, mitte keegi. Nagu tavaliselt. Mul tuleb juba masekas peale. Fain
Mõni asi ajab närvi.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar