Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

neljapäev, 9. juuli 2009

laisk

hakkab ilmnema, see minu laiskus kirjutamisekoha pealt. mitu head päeva ei ole ridagi kirja saanud.
Teisipäeval käisime pizzat söömas. Mõnus oli kahekesi väljs käia. Pole ammu käinud. Pärast käisime veel poodides ja ostsime tibule mõned riided, nunnud nunnud.
KOlmapäeval, hmmmm. Magasi, tegin ahju lõhet jaa...eriti netis ei olnud, äike oli. netti polnudki, ruuter oli väljas. Kooki tegin kaa, suht hea. Banaanidega
Täna siis. Mhh, suht ka jama, igav, magasin ja niisama. tegin makarone hakklihaga. ja muud midagi.
enne oli mul jube hea mõte, mida siia kirjutada, aga nüüd enam polemeeles, vahepeal polnud netti:D

Kommentaare ei ole: