Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

reede, 17. juuli 2009

Kino

Täna käisime kinos. Mina, Liisu, Grete ja karolyn. Jääaeg 3-e vaatamas. Päris naljakas oli ikka:p Selliseid mõnusaid kilde oli päris palju. Grete ja KArolyn käivad ringi ja korrutavad "ma arvasin, et sa oled emane" ise ei saanud naljale pihtagi. xD

Liisu oli öösel meil. Tsillisime ja niisama ajasime juttu.

Enne kino käisime shoppamas. Sain ilusa uue valge kleidi endale. Sellega näen eriti rase välja:) Tüdrukud olid vanaema pool niikaua.

Mäkis käisime kaaa:)

Ja Betule ostsime trussikud:P Mulle kaa:D

Kadi tõmbas ära Saaremaale, nüüd ei saagi ta sünnal midagi teha. istuda vms.

Lebotan nüüd niisama. Ära väsitas see seiklemine.

Kommentaare ei ole: