Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

teisipäev, 28. juuli 2009

Pääsuke...

...mu akna taga, poegadega viina joob. Kirjutab Contra. Meil oli täna üks õnnetu pääsuke jäänud räästa küljes oleva takunööri külge. Avastasime Betuga ta, kui läksime pissile. Kutsusin ema siis, ta tõi redeli ja lõikas ta lahti sealt. Aga ta ei saanud ära lennata, see nöör oli tal ümber tiiva ja ta oli šokis. lõikasime siis nööri lahti ja võtsin ta peopesale. läksin aiast välja temaga, et ta maha panna, enam ei tahtnud käest ära minna. ootasin siis keset teed, öösärk seljas:P istus istus käe peal. siis lendasid teised pääsukesed üle meist ja ta lendas nendega kaasa. Nad olid õnnelikud, et ta lahti sai. Pärast seda käis maja kohal selline trall ja säutsumine. Arvatavasti oli see meie enda pääsuke, kes elab ema toa akna all. Hea, et ta lahti sai.

Jaaaneseid nägin ka täna. Anne aias. Nad seal sht elavad juu. Kappas mööda aeda ringi. Betukas oli kettas täiega:d tahtis ka joosta.

Üldse mingi päev otsa tsillisin anne juures. Hea vaheldus kodus passimisele, passisin seal. Käisime poes ja niisama tsill värk.

Nüüd peaks pesema minema, sest varsti hakkab unefilm, CSI see teeb hea une alati:P

Kommentaare ei ole: