Täna käisin tartus, ostsin tibule voodiriided ja voodipesu. Loomulikult kollased:P
Mul on sellest kollasest juba vaikselt villand. Iga asi on kollane:P
Tartust sain veel igast lahedat nänni, ilusad klambrid endale ja patsikummi numpsi.
Käisin vannis. Nüüd on nii hea mõnus olla. Lähengi tudimaale vist.:)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar