Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

teisipäev, 21. juuli 2009

Kollane vann, Saun ja arbuus.

Käisin täna linnas. Ostsin tibule ilusa kollase vanni. See oli nii numps lihtsalt. Sain talle veel ühed imeilusad valged sipukad ja titeteki pitsiga lina, lapse sisse mässimiseks:D Titetekki ei saanud osta, sest olid roosad ja sinised, eks ootame veel siis.

Sauna sain ka siis. Hull mõte oli neil eile vinguda. täna nad ikka sauna ei tahtnud, aga ma ei jätnud jonni vedasin ise sisi oma puud sinna ja tegin tule ja käisin saunas ja puha. tegin head näomaski, mis selverist sain ja nii mõnna oli. Saun on hea. Kitkusin ja värvisin kulme ka(Y)

Tanno ja Karin kutsusid arbuusi sööma, aga sinna ma ei jõudnudki. Liiga vässu selle jaoks.

Ja pealegi oli vaja musuga skypes lobiseda. 3 nädalat ja 6 päeva veel. sisi ta tuleb seega 27 päeva. Koos teisipäevaga. mis on juba alanud. oeh. läheks see aeg kiiremini juba. kohe hakkab CSI ja hakkan seda vaatama ja vaikselt magama sättima.

Kommentaare ei ole: