hea, et siis eile ööslel vaatasin tänast ilmateadet ja lubas vihmapilve ja piisku. Päikest ei kusagil. Mingi lõuna ajal oli juba kraadiklaasil mõnus kraad peal.
Käisin Liisu juures päevitamas. Jumala mõnna oli. Betu magas tekipääl ja niisama tsill. Rõve kala raipekas oli seal ainult. Kalatalus olid mingid kalad ära surnud. Päris suures koguses. Need haisesid kuskil metsa all. Wäkk.
Nüüd kodus pugisime mingit riisi ja jõime actimeli. See oli näm. Tahaks poodi minna, aga lähen vist õhtupoole, sest praegu on veel nii kuum ja ei taha autoga kuskile ronida. Just tulin dušši alt, naudin inimese tunnet.
Windmaster teeb tuult mulle siin ja elu päris hea.
Need tatid siin käisid basseinis ja st et see on raudselt otsast otsani muru sodi täis, ja st, et mina ei saagi puhtasse vette sulistama. Ma vihkan lapsi:D Võõraid lapsi!
Peab ikka Anne omas sukeldumas käima:D
Tahaks sauna. Kui Pändud ära lähevad, siis panen sauna sooja. Saunaisu on ju peal.Ostsin mingi pisikese saunamaski ükspäev, saan seda kasutada ja mett on mul ja saan seal iluprotseduure teha..mmmmmmmmmm TAHAN!!!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar