6. päeva õhtuks olen suht läbi omadega. kõik ahvatlevad oma heade asjadega ümberringi ja suht mõnitavavalt suhtuvad mu dieeti. samas kui ma dieeti ei pea, sisi räägivad et ma olen paks..hm. on imelikud ikka. täna õhtul olin murdumas, kuid rääkisin oma sugulasega, kes seda dieeti kevadel pidas ja sain veidi inspiratsiooni. et pean edasi siis.
5. päeva menüü:
hommik: 1 suur riivitud porgand,1 sidrun
lõuna: 300 g väherasvast kala, sidrun, 1 viil leiba vähese võiga
õhtu: 1 naturaalkotlet, lehtsalat,spargelkapsas
6 päev:hommik: 1 tass rohelist teed, suhkrutükk,1 viil röstleiba
lõuna: keedetud kana,lehtsalat sidrunimahla ja õliga
õhtu: 2 kõvakskeedetud muna,1 suur riivitud porgand
ei suutnud neid mune keeta ja süüa. :( väkk. olen murdumispunktis, homme läheb veel raskemaks. peaksin rohkem vett ka jooma vist. raske.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar