Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

pühapäev, 7. november 2010

5. ja 6. päev

6. päeva õhtuks olen suht läbi omadega. kõik ahvatlevad oma heade asjadega ümberringi ja suht mõnitavavalt suhtuvad mu dieeti. samas kui ma dieeti ei pea, sisi räägivad et ma olen paks..hm. on imelikud ikka. täna õhtul olin murdumas, kuid rääkisin oma sugulasega, kes seda dieeti kevadel pidas ja sain veidi inspiratsiooni. et pean edasi siis.

5. päeva menüü:
hommik: 1 suur riivitud porgand,1 sidrun

lõuna: 300 g väherasvast kala, sidrun, 1 viil leiba vähese võiga

õhtu: 1 naturaalkotlet, lehtsalat,spargelkapsas

6 päev:hommik: 1 tass rohelist teed, suhkrutükk,1 viil röstleiba

lõuna: keedetud kana,lehtsalat sidrunimahla ja õliga

õhtu: 2 kõvakskeedetud muna,1 suur riivitud porgand

ei suutnud neid mune keeta ja süüa. :( väkk. olen murdumispunktis, homme läheb veel raskemaks. peaksin rohkem vett ka jooma vist. raske.

Kommentaare ei ole: