Raske on pidada dieeti, kui ümberringi on pakkuda maitsvaid roogi. nii siis täna. Emme sünnipäev (Palju õnne)
Menuu:
hommik:roheline tee+1tl suhkrut + 1 röstleib (mai viitsinud röstida panin mikrouuni:D)
Lõuna: Spinat, tomat, puuvili
Õhtu: 50 g sinki, 2 keedumuna, salatilehed, puuvili.
j'tsin puuvilja ära ja sõin tillukese tüki meekooki :P
ja hommikune kaal 71, 9 kg vauu :PP
tunnen end hästi, see kook ajas isutama, muidu kõik okei. unistan oma vanast välimusest ja see annab inspiratsiooni.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar