
Teisipäeval valmistasime kevade korvikesi. Minu, Marine ja Janeli korvid siin.

Neljapäeval valmistasime murupäid, siin ka pilt valminud. Kokku oli 10 meisterdajat.

Reedel valmistasime sukkadest ja traadist liblikaid. ilusad, eks?

Pühapäeval tahtsin tannule särki õmmelda, kuid ei leidnud valget riiet üles, seega õmblesin Annule kleidi hoopis. oma pusast siis :d oli nagunii veidike suur 42-st sai 22 :d

veel heegeldasin tannule mütsi, mis sai väike, nüüd teen uut. kuna asi käpas, genereerin ise mustrit suuremaks.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar