Nii.. minu esimene postitus telefonist.
Tänane päev oli nii väsitav. Käisime mööda tartu poode
Ja ainuke jope mis meeldis ja oli normi hinnaga oli väike...okk rimis oli kh yx. A see
Oli yldse laste oma. Nõme. Ei saanudki.
Lisaks on mu arvuti kottis omadega. Aku ei lae. Windows on kutu ja miski veel, vahepeal
Kiilub pilt kinni lihtsalt.
Aga telefoniga on ypris mugav kirjutada. Täpitähti on tylikas võtta. Peab inglise keeles kirjutama hakkama.
Aga mida. Juhe on koos ja peaks magama kobima juu. Homme tööpäev khh.
Ja mul on kopp ees et inimesed peavad mind mingiks kyla huvijuhiks. Et mina peax nagu kylayritusi tegema. Ei ole. Minu töœ on noortekas majandada ja seal teha. Need kes seal ei käi, neil pole ka õigust viruseda et midagi ei toimu. Vohh. Siinkohal ytlex veel väga sitasti a noh...hoian tagasi.
1 kommentaar:
Noorsootöötaja ei ropenda!
Postita kommentaar