Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.
reede, 11. märts 2011
Öösel nägin und ja unes meenus mulle miski...
Ja ma ei kirjuta sellest siia.
Tegelikult tahaks ma teada, kes mu blogi loeb, nii et need kes seda teevad, kirjutage alla kommentaaridesse. tänan Äkki kirjutan ainult endale ja siis teaksin, mida kirjutada.
2 kommentaari:
mina ikka loen vahetevahel ;)
Mina ka loen huviga :)
Postita kommentaar