Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

neljapäev, 17. veebruar 2011

juuksed.

Jaanuaris sain kätte om ajuuksepikendused ja kohe suure hurraaga sai need ka külge pandud. mikrorõngastega 65 cm siis. kuu aja jooksul mõistsin et need on tüütud, ajavad pea sügelema, lähevad karvaseks kui ei sirgenda, neid peab nii palju kammima, igal pool on karvad ja need on nii karedad et ajavad naha sügelema. niisiis ühel õhtul rait lihtsalt võttis need ära. kui keegi mõtleb et võiks need panna, siis ma ei soovita, eriti aasia juukseid, need on ikka meie euroopa pehmetest ja õhukestest juustest täiesti erinevad, minu omad on pehmed ja ilusad ja õrnad ja kahjuks küll õlgadeni, aga küll nad kasvavad:D

Kommentaare ei ole: