Täna siis juba nii tublid olnud, korjasime tibidega marjad ära. Greex alguses pigises, et tema ei viitsi, aga korjama tuli ja nüüd suur kausitäis marju. Tahaks näha mis näo mama teeb, ta ei viitsi kindlasti mahla teha täna:D
Koristasime tuba ka, tibid aitasid.
Homme tuleb Kiku külla mulle. Eks teeme miskit põnevat:D (panen tema ka marju korjama:P) Fail. Marjad korjatud xD
need sääsehammustused nii nii sügelevad et jube. aiaiaia.kraats kraats. 6 hammustust ümber kõhu. muudkui sügan ja määrin neid. autsh,
betul oli marju korjates nii hea õues tsillida, mängisid seal grafiga ja istus niisama põõsa all, muidu ta ju eriti õue ei saa.
eile käisin liisu juures ka, jalutasime kalatalus, aga ma väga ei saanud jalutada, sest mu jalg valutas, nikastasin kuskil vist , sp. igatahes eile panin külma peale ja täna enam jalg ei valuta:) hea. mõnus kohe, aga no selg on ikka see mis valutab siin. Rait musu varsti tuleb ja teeb seljale pai siis vast leevendab.
Ükspäev käisin pubis söömas ka Katiga. mõnus oli, hea praad. :D
Esmaspäeval läheme vist aurasse ujuma. tahaks küll veits liigutada ja sauna tahaks kaa.
Täna grillime Anne ja Raigoga. Käisin enne nendega linnas ja ostsin grill-liha. ehk on hea:)
Mis veel põnevat..hmmm.. Annel on jumala ilus uus jakk:d triipudega.
Ma tahaks ka midagi uut, ma olen ostuhull ju. Raha ainult läheb ja ma ei tea kuhu. Kohutav.:p
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar