Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

pühapäev, 2. august 2009

padukas

Me siin Rikkoga päev otsa mõtlesime, et mida teha. Vihma sadas vahelduva eduga. Mõtlesime, et läheks Pügidega Endlasse, et see sealsamas ja pärast oleks hea pügi juures grillida. ok Kokku lepitud. Saime kõik jõgeval kokku. Selline padukas, et väga rappa ei tõmmanud enam. Rappa mineku plaan läks rappa. Läksime hoopis Kuremaale. Grillisime seal 2. korrusel ja fun.

Betu oli nii hea laps täna. Ta puur oli kaasas ja tudus seal ja üldse ei nuianud, koh emõnus oli olla.

Pärast läksin veel Liisu jurest läbi. Jalutasime natuke seal tiikide vahel, jõime teed ja siis juba aeti ta rooli. Kada ütles mulle, et tavaliselt söövad inimesed arbuusi lõikudena, aga mina olen terve alal neelanud:D Selles on tal õigus küll:D Näen välja täpselt selline:D:D Ja paisun veel

Viimasel ajal on kõht üldse väga imelik, Pinges, vahel valus, ebamugav jne. Kardan, et nii võib pisike tulla varem. Selg ka valutab pidevalt. Pean käima sooja dušši all lihaseid lõdvestamas. See aitab. Istuda ntx üldse eriti ei saa. Ma arvan, et ma seda kõhuga ringi ajamise aega väga igatsema ei jää.

betu magab siin nagu vorst. Peaks ka minema.

Kommentaare ei ole: