Maailm ei ole ainult, must ja valge, on ka värviline osa, mis on vahepeal hoopis hall.

Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

laupäev, 22. august 2009

musi kodus

Polegi nagu eriti aega enam kirjutada:D
Postitas Annika kell 19:09
Saada see meiligaBlogThis!Jaga X-isJaga FacebookisJagage Pinterestis

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Uuem postitus Vanem postitus Avaleht
Tellimine: Postituse kommentaarid (Atom)


Blogiarhiiv

  • ►  2013 (5)
    • ►  oktoober (2)
    • ►  märts (3)
  • ►  2012 (2)
    • ►  oktoober (1)
    • ►  juuni (1)
  • ►  2011 (11)
    • ►  märts (8)
    • ►  veebruar (2)
    • ►  jaanuar (1)
  • ►  2010 (11)
    • ►  detsember (1)
    • ►  november (7)
    • ►  märts (2)
    • ►  veebruar (1)
  • ▼  2009 (47)
    • ►  november (2)
    • ►  oktoober (3)
    • ►  september (5)
    • ▼  august (8)
      • musi kodus
      • Pole mitu päeva kirjutanud, kuna midagi erilist ei...
      • Mõtted
      • Kiku
      • Tublid lapsed.
      • Seened
      • Endla
      • padukas
    • ►  juuli (23)
    • ►  juuni (6)
Teema Pildi aken. Toetab Blogger.