Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

teisipäev, 30. juuni 2009

Väsimus

Täna on kuidagi masendav päev.
Vbla sp et olen vähe maganud. Ärkasin hommikul pool 7. Aga pärast söömist magama ei läinudki, vaid läksin hoopis linna kaasa, sest natuke oli söögiasju vaja. Muidugi oleks võinud hiljem minna, aga siis ma ei teadnud, et hiljem on ka vaja minna. Loomulikult oli nii vara üks ninni ja nänni pood kinni. Pärastpoole ma kaasa ei läinud, sest arvasin, et nad lähevad siin Netti istuma ja ma ei viitsi siis passida, aga ei läinud kah. Nojah. Eks teinekord.

Ma tahaks jäätisekokteili või midagi, sest mul on kuum ja paha ja paha tuju.
Vaatasin "Meeleheitel Koduperenaisi" siis lõpuks. Dämn, päris head naljad on seal.
Linette: Tom, I'm preqnent.
Tom: Whith a child?
XD
Mle ei meeldinud see, et mingi teenager mängu tuli. See teema on jama. Aga noh põnev oli ja värk.

Üks on meil eriline jalgpallur, terve filmi aja tagus kõhtu, nii et see värises. V noh Rait ütleb selle peale, et pekk väriseb. Ma kaldun arvama, et on poiss ikka vist. Kõigil on poisid. Mai saa aru, mis värk nende poistega on. Palju neid tuleb?

Palav on. See arvuti kütab aga juurde. Pean käest(sülest) ära panema.

Kommentaare ei ole: