Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

esmaspäev, 29. juuni 2009

Esmaspäev 29. juuni

Käisime laupäeval siis tõesti Rootsis. Ehk siis ma ei surnudki seal autos ära. Kuna kell oli juba suht pärast 6-t siis oli mõnus ja jahe ja aknad olid lahti ja tuul jahutas. Polnudki hull. OK käisime üle piiri mingi 200 m ainult :P Poes oli seal igasugust nänni. Ostsime liha ja sellist värki. Grill-liha oli päris nämm. Ma sain liiga kuiva tüki aint:D
Sellest siis järeldus, et grillisime, see oligi siis selle aasta jaanipäev meil suht. Muidu on Jaanipäev ju meie jaoks suht suur asi olnud. Mäletan, et 5 aastat jaanipäeval. Ahjal. Siis ma olin suuuht purjus ja rääksiin Raidiga juttu ja vbla sp et ma temaga seal rääkisin üldse me pärast hakkasime veel suhtlema ja saime kokku jne jne.

Pühpäeval oli järjekordne kuum ilm. Lebotasime pool päeva niisama. Pärast läksime autoga sõitma. Tahtsime kalale minna, aga ei leidnud ühtegi head kohta ja kuna usse polnud, siis ei saanud siia lähedale jõe (oja) äärde minna. Nii tore, et siin Herne's tanklas oli bensiin otsas. See tähendas seda, et pidime sõitma Elverumi. Ma jumala põdesin, sest võõras auto ja ma ei ole ammu sõitnud, aga normaalselt sain hakkama. Sain tanklast hot dogi kaa:) Päev oli korras ka kohe. Ja mis veel toredam, seal oli mu lemmik muffinit kaa:) Nämm. Varsti olen ise üks paras muffin:D
Õhtulkoristasime siis tuba. issake kus oli tolmu. Koristamine nägi välja selline: mina olin pikali maas ja vingusin, et nii palav on ja Rait vaeseke higistas tolmuimejaga. NO ma tolmulapiga pühkisin vähemalt.

Täna ma siin lebotasn niisama. Pesen Raidi tööriideid, st panin masinasse ja kuivama ja teen kanasuppi:) nämm. Tahaks. Vbla pärast sellest kaa paha, ma ju ei söö suppi.

Avastasin uue mooduse, kuidas teha kokteili. Kuna miksrit ega blenderit ei ole, siis panin jäätise klaasi ja valasin mahla peale. Segasin lusikaga ja suht hea sai. Eriti kui palju jäätist panna. Siis oli jäääääääääääääääääääääääääääääääkülm, mis on tore hetkel.

Öösel ma nägin titaaaaat unes. Poiss oli. Jälle:P

2 nädalat veel ja siis ma olen juba kodus. Kas rõõmustada või mitte. Kahe otsaga asi, nagu vorst. Kodus on Betu, siin on Rait.

1 kommentaar:

Meeri ütles ...

haha kahe otsaga asi nagu vorst :D:D
kui ma kunagi peaks veel kirjutama kirjandit siis ma tsiteerin kindlasti sind :D:D