Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

laupäev, 27. juuni 2009

Roosad riided.

Käisime poodides.
Ma ostaks kõik roosad lapseriided vist ära. Rait ütles, et kui teaks kumb o, oleks raha vist juba kõik otsas:) No niii nii ilusad asjad, täitsa lõpp:)

Õues on nii kuum, täielik suvi. Pea 30 kraadi. Mõnna. Aga palav hakkab vahepeal, eriti autoga sõites. Siis peab midagi külma käepärast olema.

Tahaks grillida ;) šašlõkki..mmmm

Varsti lähme vist Rootsi. Vaene mina. Ma suren seal autos ära.!

Kommentaare ei ole: