Käisime poodides.
Ma ostaks kõik roosad lapseriided vist ära. Rait ütles, et kui teaks kumb o, oleks raha vist juba kõik otsas:) No niii nii ilusad asjad, täitsa lõpp:)
Õues on nii kuum, täielik suvi. Pea 30 kraadi. Mõnna. Aga palav hakkab vahepeal, eriti autoga sõites. Siis peab midagi külma käepärast olema.
Tahaks grillida ;) šašlõkki..mmmm
Varsti lähme vist Rootsi. Vaene mina. Ma suren seal autos ära.!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar