Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.
esmaspäev, 25. märts 2013
tumesinine esmaspäev
Väga ilus algus algavale nädalale.
Nimelt, hiljuti oli meil kohtumine meie kooli uue direktoriga, kus ta tahtis teada üliõpilaste muredest.
Tuli ka jutuks vabaainetes osalemine ja käis läbi küsimus, kas ja miks ei saa osaleda sportlikes ainetes, kui oled sportlikult vähevõimekas.
Tagasiside anti edasi ka õppejõududele. Ja kuna minul oli hiljuti probleem ühe aine valikuga, kus ma esitasin küsimuse, kas ma saan osaleda, sain vastuse, grupp on täis, kuigi kursuse omad kõik kutsusid, et juhendaja ütes, et inimesi on vähe, öelge et kõik tuleks ...
Oli ka muud tagasisidet,
Ja täna sain mina vastava õppejõu käest korralikult sõimata, kui inetult ma käitusin, et nemad on mulle vastu tulnud, et ma saaks oma 1. aasta puuduolevad ained järgi teha.
(Kuigi, ma käisin 1. aastal kõik korrad koolis, kõik ained positiivsed, head tulemused....)
Ühesõaga nagu mina oleks süüdi, et ma pean kahes kohas olema loengus ja mulle ei sobi tundide ajad, sest 1. ja 2. kursuse sessid on samal ajal. OMA ASI
Läksin väga endast välja. Närvivapustus...ajas oksele, nutsin kuskil 3 h, käed siiani värisevad, õnneks oli mul rahustit.
Aga täiesti kohutavalt õudne, kuidas käituvad kõrgharidusega õppejõud. :(
Nagu oleks vähe muresid.
;'(
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar