Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.
esmaspäev, 4. märts 2013
Ilmselgelt on hullari aed liiga madal.
Inimene on kummaline loom. Tema suurt ja imelist aju võivad segada nii paljud erinevad tegurid. Minu aju on hetkel ülekoormatud ja lähen nüd oma uue hulluarsti juurde kohe, et leida mõnda stressi maandajat.
Eelmisel nädalal, koolis viibides lõi mulle huulele kaks ohatist ja kolmas tuli silmalau peale...einoteretere...!!!
Hea, et seni niigi, mõnel inimesel võib stressi tagajärjel lüüa välja mõni kohutav haigus, millest ta enam välja ei tule, loodan, et minuga nii hullusti ei lähe.
Terve nädalavahetuse ma lihtsalt magasin maha, kuna ohatise rohud tõid sellised kõrvalmõjud...aga unnen ennast pärast seda suurt magamist palju reipamalt.
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar