Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

esmaspäev, 16. november 2009

Poja arenemisest

eile kõhuli olles tõstis juba rindkeret! Toetus kätele. Siis ta häälega naerab ikka. tõmbab niimoodi kõõõks vahepeal., üritab koogata (jutustada). kui teed talle aaa aaaa siis teeb järgi vahepeal aa aa. oma käsi paneb kokku ja uudistab kuskil 7. novembrist. pead hoiab peaaegu perfektselt, eriti hommikuti kui puhanud on. naerab hästi palju, eriti kui talle betit näitmeon kohe naer lahti. suu ka mullitab kogu aeg ja kui panen ta enda käe peale kõhuli sis hakkab tatt nii jooksma, käsi mul kogu aeg märg siis. siis ta jälgib liikuvaid objekte ja häält kuuldes keerab pea kohe sinn apoole. ntx kui on toas issi süles ja emme kuskil räägib laseb kohe silmadega üle toa, ja leiab emme :D muidugi pöörab ka juba, kõhuli olles nii külili kui selili. ja ükspäev nüüd hakkas veel nii ka tegema, et selili tõstis jalad üles ja keeras ennast pauh külje peale:Djalgu üritab ka kätega katsuda juba.

Kommentaare ei ole: