Pole väga ammu jõudnud siia kirjutada midagi. paar kuud vist juba.
igatahes Taaniel n nüd juba 5. kuune, suur poiss. areneb mühinal. üritab roomata ja möllata. iga päev teeb midagi uut. üritab jutustada ja järgi öelda asju, kuid ei tule veel hästi välja. ükspäev tuli kuidagimoodi "ka kaa" kui potil oli ja ma korrutasin et kaka tuleb teha.
Pikaks on kasvanud, sellest poisust tuleb üks korvpallur :) hästi pikad jalad on küll. ja näost on ta väga ilus. ma väga happy et ta nii numps on :)
nüüd on varsti juba märts käes. varsti pooleaastane kutt. siis tahaks teha veidi pidu kaa. kutsuks külalisi ja värk. ehk siis vanaisa saab ka tulla (raidi isa).
kopp on ees siin sadukülas olemisest. tahaks oma koju oma pessa ära. :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar