Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

neljapäev, 5. november 2009

oeh

Poja kasvab nii kiiresti ja röövib suurema osa mu ajast. pole aega isegi blogi kirjutada:P

ta o ikka imetore meil. iga päevaga saame aina rohkem hakkama teineteisega;) äge.
30.10 keeras ennast kõhuli olles selili. nüüd üritab seda kogu aeg teha.:)

Kommentaare ei ole: