Maailm ei ole ainult, must ja valge, on ka värviline osa, mis on vahepeal hoopis hall.

Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

kolmapäev, 7. oktoober 2009


Postitas Annika kell 12:57
Saada see meiligaBlogThis!Jaga X-isJaga FacebookisJagage Pinterestis

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Uuem postitus Vanem postitus Avaleht
Tellimine: Postituse kommentaarid (Atom)


Blogiarhiiv

  • ►  2013 (5)
    • ►  oktoober (2)
    • ►  märts (3)
  • ►  2012 (2)
    • ►  oktoober (1)
    • ►  juuni (1)
  • ►  2011 (11)
    • ►  märts (8)
    • ►  veebruar (2)
    • ►  jaanuar (1)
  • ►  2010 (11)
    • ►  detsember (1)
    • ►  november (7)
    • ►  märts (2)
    • ►  veebruar (1)
  • ▼  2009 (47)
    • ►  november (2)
    • ▼  oktoober (3)
      • Pealkiri puudub
      • Tibu ja emme
      • Minu inimesed!
    • ►  september (5)
    • ►  august (8)
    • ►  juuli (23)
    • ►  juuni (6)
Teema Pildi aken. Toetab Blogger.