Maailm ei ole ainult, must ja valge, on ka värviline osa, mis on vahepeal hoopis hall.
Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.
teisipäev, 21. detsember 2010
Kibestunud
Ütleks ma vist veidi enda kohta.
Pidevalt sõidavad kõik "minust üle"
Närvi ajab.
Keskendun nüüd heale, sellele mis mul on :) minu super-poja ja Rait. ;)
Ja loodan, et varsti saame oma koju kolida.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar