Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

teisipäev, 21. detsember 2010

Kibestunud

Ütleks ma vist veidi enda kohta.

Pidevalt sõidavad kõik "minust üle"

Närvi ajab.

Keskendun nüüd heale, sellele mis mul on :) minu super-poja ja Rait. ;)

Ja loodan, et varsti saame oma koju kolida.

Kommentaare ei ole: