Üksindus on see, kui su ümber on palju inimesi, kel kõigi on olemas keegi, kes on neile olulisem ja lähedasem, kui sina.

neljapäev, 10. september 2009

uuh

Nohu on. eriti hulluks läks, ainult nuuskan. Sünnitama ka ei taha minna veel:P
tikkisin täna veits, no nii numps tuli:D Panda. ja eile tikkisin tweety:D veri naiss, varsti pildid kaa:D

Võiks sünnitama minna siis ju nüüd. Ei viitsi enam olla:D

Kommentaare ei ole: